• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

20.02.2015

20 лютого пройшла лінійка-реквієм "Герої не вмирають", присвячена пам яті Героїв Майдану (Небесної Сотні). Діти читали вірші,присвячені великим людям, що творили і творять історію нашої держави, захисникам Вітчизни, які стали у двобій за незалежність, цілісність та суверенітет нашої держави, за правду і волю. Лінійка закінчилась хвилиною мовчання, а діти у скорботі передавали свічку- вогник пам яті, з рук в руки.

/Files/images/Изображение 692.jpg

29.01.2015.

У Сніжківському НВк проведено інформаційну годину "День пам яті Героїв Крут" на якій класовод 4 класу Кононюк О.П. розповіла дітям школи про подїї 1919р. під Крутами. Розповідь супроводжувалась переглядом ілюстраційного матеріалу.

22.01. 2015

У нашому навчальному закладі було проведено лінійку "Я громадянин України і пишаюся цим!", приурочену Дню Соборності України.На лінійці діти дізналися багато нового про Україну і, зокрема, про день проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

/Files/images/Изображение 687.jpg

12/12/2014

12 грудня класоводами Сніжківського НВК було проведено бесіди по національно-патріотичному вихованню на тему "Моя рідна Україна"

Одягну в неділю рано вишиту сорочку,

Вийду з хати закружляю весело в таночку.

Засміється, заспіває сонце над ланами,

Прийми землю калинову срібними піснями.

В кожнім серці синьоока мрія,

Що для тебе розквітає знов.

Україно, ми твоя надія,

Україно, ми твоя любов.

20.11.2014р.

20 листопада 2014 року у Сніжківському НВК відбулася лінійка-реквієм "Свічка пам яті". Класоводи розповіли учням про страшні події 1932-1933років.

/Files/images/Изображение 605.jpg

19.11.2014р

19 листопада в Сніжківському НВК класоводами Березюк Л.І.та Кононюк О.П. було проведено бесіду приурочену до Дня села "Історія мого села"

/Files/images/Изображение 607.jpg

18 листопада у Сніжківському НВК відбулася зустріч з учасником АТО, випускником нашої школи Федчуком Олегом Федоровичем.

/Files/images/Изображение 593.jpg

17.11.2014р.Відкриття куточка присвяченого пам яті героїв Небесної сотні та нашого земляка, загиблого воїна АТО, Сергія Цимбала "Ми не забудемо вас ніколи, ми пам ятатимемо вас усіх!"

/Files/images/Изображение 594.jpg

/Files/images/Изображение 592.jpg

Не плач, Україно!

Заридала Україна, слізьми залилася.

Вража сила її ,рідну, загарбать взялася.

З Московії в Україну війська наступають

і червоную калину топчуть та ламають.

А Росія, Боже милий, була нам сестрою!

Нині настягала сили, йде на нас війною.

Не плач, рідна наша мати, не плач, Україно!

Ми зумієм відсіч дати, ворога зупиним!

Патріотів є багато, Вітчизну всі люблять,

Ворогів поб ють завзято, на крок не відступлять!

Сонце в небі засіяє, зацвіте калина,

Пісню щиру заспіває вся наша родина.

Край зрадіє, засміється, буде нам всім гарно!

Прапор миру підніметься у небі безхмарнім!.

О.Пустовгар смт.Ставище Київська обл.

/Files/images/22696407.jpg

/Files/images/64524113.jpg

До основних завдань патріотичного виховання дітей належать:

  • формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка,міста);
  • формування духовно-моральних взаємин;
  • формування любові до культурного спадку свого народу;
  • виховання любові, поваги до своїх національних особливостей;
  • почуття власної гідності як представників свого народу;
  • толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесників, батьків, сусідів, інших людей.
  • /Files/images/Изображение 293.jpg

Ти, мій хлопче, українець —

Те запам'ятай.
Ти, дівчатко, українка —
Тож не забувай.
Вирина стежина рідна
З теплої трави...
Мати наша — Україна,
Не забудьте ви.
В. Терен

/Files/images/Изображение 008.jpg

Пам’ятка молодого громадянина України

1. Де б ти не був, з ким би ти не зустрічався, щоб не робив – пам’ятай, що ти вільний громадянин вільної держави України. Для її зміцнення і розвитку повинен кожним своїм кроком, словом і поглядом сприяти злагоді, порозумінню і розквіту своєї землі й народу.

2. У своєму повсякденному житті неухильно дотримуйся загальноприйнятих християнських заповідей, які складають основу духовності української нації.

3. Повсякчас сприяй відродженню духовних цінностей народу, постійно набувай ґрунтовних знань зі своєї історії, культури, традицій.

4. У себе та в своїх близьких постійно виховуй такі риси як патріотизм,

чесність, мужність, терпимість до недоліків товариша, наполегливість у їх усуненні, що вестиме до зближення, об’єднання людей, розвитку почуття родинності.

5. Чесно і добросовісно трудись на благо зміцнення державності України.

6. Пам’ятай дні великих змагань за нашу соборність. Будь завжди готовим стати на захист цілісності української держави, її кордонів і народу, відчуй гордість від того, що ти є спадкоємцем боротьби за справу Володимирова тризуба і синьо-жовтого знамена.

7. Засуджуй байдужість, зраду державних інтересів України.

8. Завжди дбайливо стався до державного і приватного майна, охороняй екологічне середовище, раціонально використовуй природні ресурси.

/Files/images/Изображение 244.jpg

/Files/images/патруголок.jpg

Зустріч з колишнім воїном-афганцем.

14 лютого 2014року у Сніжківському НВК відбулася зустріч з випускником нашої школи, колишнім воїном-афганцем Байдою Анатолієм Володимировичем(нині підполковником авіації).

Анатолій Володимирович поділився з учнями та вчителями своїми спогадами про школу, своє життя та професію.

/Files/images/Изображение 351.jpg

/Files/images/Изображение 352.jpg

Урок мужності з нагоди 25 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

12 лютого 2014 року у Сніжківському НВК було проведено у сільській бібліотеці урок мужності з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їхніх сімей та з нагоди 25-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Урок провели класоводи Березюк Л.І., Кононюк О.П. та сільський бібліотекар Писнюк О.М.

/Files/images/Изображение 315.jpg

/Files/images/Изображение 318.jpg

Бібліотечний урок "Символи рідного краю"

6.02.2014р. у нашому навчальному закладі було проведено бібліотечний урок на тему: "Символи рідного краю"

/Files/images/Изображение 310.jpg

Виконання Державного Гімну України

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року № 148 - 1 щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах, відповідно до законів України "Про освіту", "Про Державний гімн України", наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011 року № 1243 "Про Основні орієнтири виховання учнів 1 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України", наказу Департаменту освіти і науки від 13 грудня 2013 року № 405 "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області", наказу відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації та з метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів заняття у Сніжківському НВК розпочинаються з виконання Державного Гімну України.

/Files/images/Изображение 294.jpg 22 січня 2014 року у Сніжківському НВК відбулась урочиста лінійка з нагоди 95 річниці Дня Соборності України.

День Соборності України -свято, що відзначають щороку в день проголошення Акту воз єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919року.На урочистій лінійці дітей нашого навчального закладу ознайомили з історичним минулим нашої держави, поглибили знання про державну символіку. Учні з радістю читали вірші про Україну, співали українські пісні. Організатори свята пригостили дітвору солодощами.

/Files/images/Изображение 293.jpg

/Files/images/Изображение 290.jpg Козацькому роду -нема переводу

З 16 по 19 грудня у Сніжківському НВК проходив тиждень захисту проекту з національно-патріотичного виховання "Козацькому роду-нема переводу"

Мета проекту: закріпити уявлення дітей про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди запорожців, прилучити дітей до джерел національної історії і культури, сприяти патріотичному вихованню кожного учня, як частини великого українського народу, пробуджувати національну самосвідомість та загартовувати учнів фізично і морально.

Готуючись до свята, діти збирали інформацію про гетьманів України, побут українських козаків, козацьку столицю- Запорізьку Січ, вчили пісні січовиків, український танок- гопак. Дослідницька робота завершилася проведенням свята "Гей, ви, козачата!". До учнів Сніжківського НВК завітали гості- представники Ставищенського козацтва, які розповіли дітям про історію козацтва, прийняли їх у козачата та привітали солодкими пордарунками.

/Files/images/Изображение 251.jpgКозаки-хлопці браві

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi